Jiřina Hartingerová (1941)

Diptych

2x litografie, 1985, 14 x 19,5; 8 x 12,5 cm, sign. Pd Hartingerová Tobolíková

absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

ID: 192

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:11

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)