Jan Hrubý (1945)

Životní prostředí

litografie, 34 x 23 cm, sign. PD Jan Hrubý, č. 24/60

žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

ID: 197

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:16

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)