Životní prostředí
litografie, 34 x 23 cm, sign. PD Jan Hrubý, č. 24/60
žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.
ID: 197
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:16
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)