Kamil Lhoták (1912)

Signovaná reprodukce malby

tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno

ID: 32

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:31

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu