Jiří Slíva

Coffee Island

litografie, papír, 43 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 8/45

ID: 22

Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:51

Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)