Adolf Born (1930-1990)

Ex libris František Nový

litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A. Born, č. 22/180

ID: 5

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:34

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu