Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Ex libris MuDr. Ivan Kraus

litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 60

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:29

Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu