Déšť
litografie, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Sovák
ID: 536
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:27
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
ID: 536
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)