Jiří Bouda (1934-2015)
Náměstí
litografie, 2011, 19 x 15 cm, sign. DU Jiří Bouda 11
ID: 577
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:15
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID5**9
Historie příhozu