Pětadvacítka
litografie, 1984, 14,8 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 84, č. 62/120
ID: 66
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 16:05
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)