Jakub Stretti (1967)

Rackové

akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám

ID: 19624

Auction price: 38.000 CZK (1.520 €)

START AUCTION ...

Current price: 38.000 CZK (1.520 €)