Jan Karpíšek (1981)

Splynutí s krajinou

akryl, plátno, 2016, 116 x 126 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

ID: 19680

Auction price: 43.800 CZK (1.752 €)

START AUCTION ...

Current price: 43.800 CZK (1.752 €)

Estimate: k CZK