Václav Chochola (1923-2005)

autorizovaný tisk fotografie, 1960, 24,3 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dědictví , copyrightu archivu V. Chocholy.Limitovaná edice 100ks. Značeno autorizačním štítkem našeho archivu

Provenience: Archiv B a M Chochola

the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague

ID: 51

Auction price: 150 CZK (6 €)

AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:50

Current price: 450 CZK (18 €)

Last auctioneer: ID3**8 History of bids