František Zikmund (1893-1955)

olej, plátno, 1934, 90 x 72 cm, sign. PD F. Zikmund 34

ID: 574

Auction price: 4.000 CZK (160 €)

AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 10:17

Current price: 4.000 CZK (160 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids