Jan Šebek (1890-1966)

Dívka z Domažlic

olej, dřevo, 43 x 28,5 cm, sign. LD J. Šebek, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 667

Auction price: 2.500 CZK (100 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 08:12

Current price: 2.500 CZK (100 €)

Last auctioneer: ID3**6 History of bids