Václav Stein (1888-?)
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:10
Current price: 2.500 CZK (105 €)