V. Měchura

olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám není ukotven k obrazu

ID: 111

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 14:50

Current price: 1.200 CZK (50 €)