Zdeněk Nemastil (1879-1942)
olej, plátno, 50,5 x 71 cm, sign. PD Nemastil, rám, malba na mnoha místech odpadlá
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:55
Current price: 3.000 CZK (125 €)