Karel Havlata (1885-1957)
olej, plátno, 61 x 81 cm, sign. PD Havlata, rám, rám není uchycen k plátnu, místy poškozeno
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:00
Current price: 3.000 CZK (125 €)