Karel Havlata (1885-1957)

Les

olej, plátno, 61 x 81 cm, sign. PD Havlata, rám, rám není uchycen k plátnu, místy poškozeno

ID: 121

Auction price: 3.000 CZK (125 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 15:00

Current price: 3.000 CZK (125 €)