F. Růžička
olej, dřevo, 57 x 68,5 cm, sign. LD Růžička 1997, rám
Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:15
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)