O. Ondráška

Ptačí hnízdo

litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.

ID: 138

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 15:17

Current price: 2.000 CZK (84 €)