Oldřich Vlach (1886-?)
olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám
Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:21
Current price: 4.000 CZK (167 €)