Jarmila Kalašová (1927)
olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:25
Current price: 10.000 CZK (417 €)