František Galia (1897-?)
olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám
Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:28
Current price: 2.900 CZK (121 €)