Mečíky
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
ID: 155
Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:34
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
ID: 155