František Charvát (1885-1947)
olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:41
Current price: 1.200 CZK (50 €)