Josef Zamazal (1899-1971)
olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:42
Current price: 1.500 CZK (63 €)