Trosky
olej, plátno, 52 x 70 cm, sign. PD K. Novák 24, rám, plátno není uchyceno v rámu, plátno protlačeno
ID: 168
Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:47
Current price: 4.000 CZK (167 €)