Joža Úprka (připsáno) (1861-1940)
olej, plátno, 45 x 152 cm, rám
Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:49
Current price: 80.000 CZK (3.334 €)