Zimni krajina
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám
ID: 18
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:17
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
ID: 18