umělecká dílna Hochmuth
intarzie, 1941, 46 x 58 cm, značeno LD Hochmuth 41
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:14
Current price: 1.000 CZK (42 €)