František Vavřina (1879-1935)
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:19
Current price: 2.000 CZK (84 €)