Karel Šmíd
olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:20
Current price: 1.200 CZK (50 €)