Karel Kapoun (1902-1963)
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:15
Current price: 1.000 CZK (42 €)