Most v Oseckém údolí

olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám

ID: 30

Auction price: 3.000 CZK (125 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 13:29

Current price: 3.000 CZK (125 €)