Vřesová studánka
olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo
ID: 300
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:59
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
ID: 300