Jiráskovo údolí
olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám
ID: 31
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:30
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
ID: 31