Ladislav Pejchl (1901-1973)
olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:12
Current price: 2.000 CZK (84 €)