Bohumil Lonek (1903-1998)
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Auction price: 20.800 CZK (867 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:13
Current price: 20.800 CZK (867 €)