Bohumil Stanislav Urban
olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám
Auction price: 5.800 CZK (242 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:16
Current price: 5.800 CZK (242 €)