Bohuslav Kutil (1907-1982)
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:17
Current price: 5.000 CZK (209 €)