R. Kohout
olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:03
Current price: 1.800 CZK (75 €)