Jitro na Úhlavě
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
ID: 47
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:49
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 47