Josef Jiří Kamenický (1910-1981)
olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:00
Current price: 2.500 CZK (105 €)