Ludvík Černovický (1878-?)

Záložna

akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám

ID: 63

Auction price: 900 CZK (38 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 14:02

Current price: 900 CZK (38 €)