Chaloupky
olej, plátno, 1899, 38 x 62 cm, sign. PD P, rám
ID: 66
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:29
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
ID: 66