Otto Martinovský (1928)
olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:20
Current price: 5.000 CZK (209 €)