Otto Martinovský (1928)

Orlické hory - Javornice

olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

ID: 81

Auction price: 5.000 CZK (209 €)

Planned termination: 14. 05. 2024 14:20

Current price: 5.000 CZK (209 €)