Otto Martinovský (1928)
olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:24
Current price: 2.500 CZK (105 €)